Faktura formulář jako vzor poslouží každému podnikateli.
[Katalog firem] [Přidat odkaz] [Editovat odkaz] [Kontakt]
Odkazy - DopravaΛ V KliknutoΛ V Hodnocení(bodů)Λ V

FTL - First Transport Lines, a.s. (ID:548)
Silniční nákladní autodoprava, vnitrostátní, mezinárodní zasilatelství, logistické služby, zastoupení v celním řízení. Zboží dopravujeme po celé ČR i Evropě. Vlastníme vozový park, plachtové, skříňové, izotermické a chladírenské návěsy.
Kontakt:   Prostějov, Letecká  -  (http://www.ftl.cz) Sdilet

348 8698

|

Stenbus - autobusová doprava (ID:561)
Vnitrostátní a mezinárodní autobusová doprava, osobní přeprava. Přepravujeme osobními vozy, mikrobusy, autobusy. Specializace na dopravu zaměstnanců, personální přepravy, výlety - školy, školky, transfery, zájezdy a městskou dopravu.
Kontakt:   Praha 5, Českého červeného kříže  -  (http://www.stenbus.cz) Sdilet

413 8688

|

DACHSER E.S.T. a.s. (ID:537)
Naše společnost zajišťuje komplexní logistické služby. Sběrná služba, mezinárodní a vnitrostátní kamionová spedice, logistika potravin, letecké cargo a námořní spedice, kontraktní logistika, skladování a distribuce. Nabízíme služby celní deklarace.
Kontakt:   Kladno, Huťská  -  (http://www.dachser.cz) Sdilet

357 8675

|

MESSENGER, a.s. (ID:536)
Nabídka kurýrních služeb, expresní přeprava zásilek.
Kontakt:   Praha 5, Libínská  -  (http://www.messenger.cz) Sdilet

366 8671

|

Cargotex s.r.o. - Mezinárodní doprava a logistika (ID:5796)
Naše společnost je kvalitním poskytovatelem služeb v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Jsme vybaveni mnohaletými zkušenostmi, díky kterým jsme schopni zákazníkům najít flexibilně nejoptimálnější řešení k uspokojení jejich potřeb.
Kontakt: RF obchod@cargotex.cz Na Máchovně 1270, 266 01 Beroun  -  (http://www.cargotex.cz) Sdilet

178 8648

|

PPL CZ s.r.o. (ID:602)
Široké portfolio služeb v oblasti expresní přepravy - balíková přeprava po ČR a do Evropy, doručování zásilek na soukromé adresy (B2C přeprava), vnitrostátní paletová přeprava. Standardní doručení po ČR je následující pracovní den.
Kontakt:   Praha 10, U Vozovny  -  (http://www.ppl.cz) Sdilet

321 8556

|

Slemr Spedition (ID:517)
Mezinárodní doprava a spedice. Nákladní doprava po celé Evropě. Zásilky přepravíme ve vozech na míru: dodávky, kamiony i speciální vozy. Izotermická a mrazicí vozidla, cisterny, sila, kontejnery a sklápěcí. Nabízíme práci pro nevytížené vozy.
Kontakt:   Česká Kamenice, Náměstí Míru   -  (http://www.slemrspedition.com) Sdilet

347 8547

|

STAVEBNINY U KOMÍNA, s.r.o. (ID:606)
Kompletní autodoprava - můžeme nabídnout valníky, návěsy, sklápěče na přepravu paletového i kusového materiálu a stavebních strojů. Zajistíme práci hydraulickou rukou. Kontejnerová doprava. Nabízíme traktorbagry s podkopama a smykem řízené nakladače.
Kontakt:   Olomouc, Holická  -  (http://www.stavebninyukomina.cz) Sdilet

293 8530

|

Letecké pohonné hmoty | Air Fuels Service (ID:3249)
Air Fuels Service - prodej a distribuce letecký pohonných hmot, olejů a maziv, plnění paliv do letadel a vrtulníku. Letecké palivo AVGAS 100LL, letecký petrolej JET A1, Natural Ba-95, oleje AeroShell.
Kontakt:  petr.ogurcak@gmail.com   -  (http://www.leteckapaliva.cz) Sdilet

259 8469

|

am RADIO TAXI (ID:3548)
Naše taxislužba má nejdelší tradici a disponuje největším počtem vozů. Nabízíme veškeré služby, které od nás mohou zákazníci požadovat a to 24 hodin denně po celých 365 dní. Přistavení vozidla je zdarma. Většina vozidel je nadstandardně vybavena a to včetně klimatizace.
Kontakt: 377 377 377 web@bluedesign.cz Palackého náměstí 2, Plzeň  -  (http://www.radiotaxi-plzen.cz) Sdilet

299 8469

|

Moravskoslezská, s.r.o. (ID:343)
Jsme non-stop silniční, odtahová a vyprošťovací služba osobních, nákladních vozidel, autobusů a tahačů na území Evropy a ČR. Dále zajišťujeme odtah dopravních nehod, autoservis. Autorizovaný servis a prodejce LVD. Autopůjčovna aut.
Kontakt:   Brno-Židenice, Ostravská  -  (http://www.moravskoslezska.cz) Sdilet

283 8447

|

PANDA EAST, spol. s r.o. (ID:384)
Váš partner pro přepravy do/z Velké Británie. Specializujeme se na sběrnou službu mezi ČR a Vel. Británii v obou směrech. Dále zajišťujeme sběrné přepravy z Polska, Slovenska, Maďarska do GB a zpět. Expresní služby do 24 hod. v uvedených destinacích.
Kontakt:   Slapy  -  (http://www.pandaeast.cz) Sdilet

270 8440

|

Autodoprava Tumpach, s.r.o. (ID:65)
Mezinárodní i vnitrostátní kamiónová doprava a spedice. Autodoprava - Evropa, včetně bývalých států SNS. Tonáž od pick-up (500kg) až po celovozové kamionové zásilky (25t) a nadrozměrné náklady. Skladování zboží. Servis nákladních vozů a strojů.
Kontakt:   Praha 8, Ďáblická  -  (http://www.tumpach.cz) Sdilet

267 8420

|

Parníky - výletní lodě Praha (ID:382)
Parník, loď v Praze na Vltavě. Nabízíme pronájem parníku a lodi, plavby parníkem na řece Vltava, oběd a večeře na parníku. Zajišťujeme také společenské akce (vánoční večírek, party, svatby a další) na lodích po Praze a okolí celoročně.
Kontakt:   Praha 1, Revoluční  -  (http://www.parniky-praha.eu) Sdilet

335 8420

|

A+A Mikrobuscar, s.r.o. (ID:301)
Jsme autopůjčovna mikrobusů a dodávek. Pronajímáme vozy Ford Transit, užitkové vozy, klimatizované mikrobusy 8+1 a maxi dodávky do 3,5 tuny na řidičský průkaz skupiny B, možné zatížení na závěs 2,5 tuny. Rent a car. Přeprava osob do 8 míst, možnost pronájmu s řidičem mikrobus se závěsem 2,8 tuny…
Kontakt:   Praha 4, Vitošská  -  (http://www.mikrobuscar.cz) Sdilet

233 8410

|

Gebrüder Weiss, spol. s r.o. (ID:287)
Mezinárodní a vnitrostátní silniční přeprava kusových a celovozových zásilek. Letecká a námořní přeprava do celého světa. Nabízíme také komplexní logistická řešení, skladování, outsourcing, celní služby a intrastat.
Kontakt:   Rudná, K Vypichu  -  (http://www.gw-world.cz) Sdilet

366 8388

|

AUTOSCHNELL (ID:667)
Odtahová služba, autodoprava. Odtahová služba nabízí možnost odtahu osobních vozidel při autonehodách, dovoz osobních vozů ze zahraničí, přepravu stavebních strojů, pracovních plošin, aj. Mimo odtahové služby nabízíme i přepravu sypkých materiálů.
Kontakt:   Stříbro-Těchlovice  -  (http://www.autoschnell.euweb.cz) Sdilet

365 8333

|

PLANET LINE (ID:276)
Nabízíme dopravu 2 - 57 osob, okružní jízdy, transfery, zájezdovou vnitrostátní a mezinárodní dopravu, incoming a PCR dopravu, kvalifikované průvodce, zajistíme doprovodné programy skupin - prohlídky památek, exkurze, kulturní programy, restaurace.
Kontakt:   Praha 10, Služeb  -  (http://www.planetline.cz) Sdilet

339 8281

|

Čechofracht, a.s. (ID:705)
Nabídka komplexních spedičně-logistických služeb s možností kombinované přepravy.
Kontakt:   Praha 10, K Hrušovu  -  (http://www.cechofracht.cz) Sdilet

437 8159

|

Aleš Rybišár - autodoprava (ID:2451)
Firma Aleš Rybišár se zabývá silniční motorovou dopravou nákladní vnitrostátní i mezinárodní. Provozovanou vozidly do a nad 3,5 tuny. Přepravy provádíme 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Neváhejte a kontaktujte nás na tel.č.: 607545663, nebo navštivte naše webové stránky www.rybisar.cz .
Kontakt:  autodoprava@rybisar.cz Štoky 319  -  (http://www.rybisar.cz) Sdilet

423 7949

|

Milan Červený (ID:241)
Zajišťujeme pronájem mobilních jeřábů a kompletní jeřábnické práce, pronájem zemních strojů včetně dodání komplexních stavebních zemních prací a autodopravu vlastní technikou, přeprava stavebních strojů a zařízení na návěsovém podvalníku.
Kontakt:   Praha 5, Na dolnici  -  (http://www.cerveny-praha.cz) Sdilet

317 7900

|

Ivo Živný - těžká mechanizace (ID:768)
Zabýváme se nákladní dopravou, zemními pracemi prováděnými stroji, demoličními pracemi, asanacemi staveb, nákup a prodej kameniva, štěrku, apod. Vlastníme oprávnění k hornické činnosti a oprávnění k činnosti prováděné hornickým způsobem.
Kontakt:   Bystřice pod Hostýnem-Rychlov, Přerovská  -  (http://www.zivny-tm.cz) Sdilet

337 7893

|

PLANET LINE (ID:240)
Nabízíme dopravu 2 - 57 osob, okružní jízdy, transfery, zájezdovou vnitrostátní a mezinárodní dopravu, incoming a PCR dopravu, kvalifikované průvodce, zajistíme doprovodné programy skupin - prohlídky památek, exkurze, kulturní programy, restaurace.
Kontakt:   Praha 10, Služeb  -  (http://www.planetline.cz) Sdilet

276 7861

|

LANDBAU, s.r.o. (ID:207)
Přeprava stavebních strojů, těžkých a nadměrných nákladů do 60t. Kladení kamenného záhozu, zemní práce prováděné dozery, rypadly kolovými, pásovými, bahenními, kráčejícími, nakladačem, vibrační technikou. Přeprava sypkých hmot nákladními vozidly.
Kontakt:   Opava-Kylešovice, Hlavní  -  (http://www.landbau.cz) Sdilet

289 7293

|

SOMI-TRANS s.r.o., s.r.o. (ID:168)
Nabízíme mezinárodní kamionovou dopravu a přepravu nákladů do zahraničí. Specializujeme se na státy bývalého SSSR - Rusko, Bělorusko, Ukrajina, Arménie, Kazachstán, Litva, Lotyšsko. Spedice, export, import. Provozujeme celní služby v ČR a Rusku.
Kontakt:   Vlašim, Lidická  -  (http://www.somi-tranz.autodoprava.com) Sdilet

338 6402

|

B.M.T. SPEDITION s.r.o. - Aeroflot Cargo (ID:160)
Naší činností je mezinárodní letecká přeprava cargo do celého světa, spedice, logistika, přeprava zvířat, cenné zásilky, přeprava lidských ostatků - rakví. Přepravujeme objemné a nebezpečné letecké náklady. Specializace: Rusko a země býv. SNS.
Kontakt:   Praha 6, Laglerové  -  (http://www.aeroflotcargo.sk) Sdilet

276 6155

|

EFES Logistik s.r.o. (ID:149)
Mezinárodní a vnitrostátní doprava chladírenskými vozidly do všech zemí Evropy i Turecka. Vozový park 23 kamiónů. Přeprava zboží podléhající zkáze, vyžadující TIR karnet a veterinární dohled.
Kontakt:   Praha 5, K Třebonicům  -  (http://www.efes.cz) Sdilet

286 5613

|

Cargo Prague, spol. s r.o. (ID:126)
Mezinárodní zasilatelství a kamionová doprava, spedice, pravidelná sběrná služba GB, IRL, E, P, F, I, D, CH, PL, Benelux, Skandinávie. Nabízíme logistické služby, skladování a celní služby, certifikát ISO 9001:2000.
Kontakt:   Praha 10, Na Hroudě  -  (http://www.cargoprague.cz) Sdilet

359 4539

|

RTR - TRANSPORT A LOGISTIKA, s.r.o. (ID:114)
Mezinárodní a vnitrostátní spedice a zasílatelství, expresní přeprava kusových zásilek, skladování (po 20.hodině skladová pohotovost) a logistika, kamionová doprava. Poskytujeme komplexní celní služby, NCTS, Intrastat, ISO 9001:2000.
Kontakt:   Praha 9, Do Čertous   -  (http://www.rtr.cz) Sdilet

414 4073

|

Západočeský STAVEX, spol. s r.o. (ID:1053)
Zajišťujeme nákladní silniční dopravu - vnitrostátní i mezinárodní. Přeprava DAF s hydraulickou rukou Palfinger 22000 (40 t), MAN souprava se sklápěčem (40 t). Kromě autodopravy i prodej stavebního materiálu. Zemní výkopové práce s CAT 432.
Kontakt:   Trhanov  -  (http://www.stavex-zpc.cz) Sdilet

298 3589

|

Ladislav Žáček (ID:106)
Zajišťujeme celní služby, Intrastat, odbavení a projednání zásilek, kompletní odbavení dovozu i vývozu zboží. Odbavujeme letecké, kamionové, kontejnerové a poštovní zásilky.
Kontakt:   Praha 10, K Hrušovu  -  (http://www.zacek.info) Sdilet

370 3544

|

Taxi-Stěhování.cz (ID:1050)
abízíme taxi stěhování a taxi nákladní dopravu. Náklad přepravíme dodávkovým vozem (do 3,5 t) nebo nákladním vozem s hydraulickým čelem (do 7,5 t). Poskytujeme nákladní taxi dopravu vnitrostátní i mezinárodní. Pojištění nákladu, zapůjčení obalů.
Kontakt:   Praha 6, José Martího  -  (http://www.taxi-stehovani.cz) Sdilet

318 3537

|

Frost Logistics, spol. s r.o. (ID:1043)
Mezinárodní a vnitrostátní kamionová doprava a spedice. Skladování mraženého a chlazeného zboží ve vlastním skladu, distribuční rozvoz, logistické služby.
Kontakt:   Praha 4, Ke kurtům  -  (http://www.frostlogistics.cz) Sdilet

275 3512

|

Kühne & Nagel, spol. s r.o. (ID:1038)
Doprava silniční, námořní, letecká, železniční a kombinované přepravy, veletržní spedice, skladování zboží a distribuce. 46 000 zaměstnanců, 850 kanceláří ve 100 zemích světa poskytuje služby v mezinárodní přepravě a logistický management.
Kontakt:   Praha 5, Pekařská  -  (http://www.kn-portal.com) Sdilet

352 3502

|
1 2 3 4 


[Katalog firem] [Administrace] [Kontakt]                                                                           

Počet odkazů: 13036
19.01.2020, 08:27:23